Firmast

Arctictal OÜ on dünaamiliselt arenev Eesti firma, mis asutati 1996. aastal. Alustades oma tegevust külmkambrite projekteerimisest ja paigaldusest, laiendas ettevõte oma tegevusvaldkonda lühikese aja jooksul külmutus-, köögi- ja kaubandusseadmeteni, hakates tarnima toodangut sellistelt aastatepikkuste kogemustega Euroopa tootjatelt nagu Dinacopa, Graner Ice, COLD,JBG, Macfrin, Bitzer, Lu-ve, Copeland, Fragapol, Frimetal jne.

Edasine kaubavaliku mitmekesistamine ja laiendamine toimus uute valdkondade arvel (kliimaseadmed ja soojuspumbad) ning langes kokku ettevõtte samaaegse geograafilise laienemisega.

Täna on Arctictali OÜ klientide seas paljud toitlustus- (kohvikud, baarid, restoranid, ka laeva kambüüsid) ja kaubandusettevõtted. Ettevõte püüab pidevalt parandada teenuste osutamise kvaliteeti. Töötame aktiivselt selle nimel, et täita kataloog uute, tellimiseks kõlblike mudelitega, täiustatame müügi-, paigaldus- ja hooldustehnoloogiaid. Oluliseks teguriks koostöös kliendiga on projekteeritud seadmete garantiihooldus.

Firma Arctictal OÜ – järeleproovitud lahendused ning personaalne lähenemine kliendile!