Warning: mkdir(): Permission denied in /data01/virt99216/domeenid/www.arctictal.ee/htdocs/wp-content/themes/porto/porto/inc/admin/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 261
Tooted ⋆ Arctictal

Tooted

Külmaseadmed

Kaasaegne tööstuslik külmasüsteem on seadmete kompleks, mis suudab lahendada kõiki probleeme mis võivad tekkida väikestes kaubandusettevõtetes, toitlustusasutuste või töötlevas toiduainete tööstuses.

Read more...

Soojuspumbad

Soojuspumbad muutuvad paljudes riikides aastast aastasse üha populaarsemaks. Nende lai levik Jaapanis, Rootsis, USAs ja teistes riikides ning tehniliste omaduste täiustamine panevad meidki pöörama tähelepanu sellisele majade soojendamise viisile. Soojuspumpasid eristavad lihtsus, usaldusväärsus, kompaktsus ja ökonoomsus.

Read more...

Kaubandusseadmed

Tänapäeval kasutatakse külma tootmist toitude ja kaupade hoiustamiseks madalatel temperatuuridel kõikjal: kaubanduses, toitlustuskohtades ja tööstuses. Kaasaegsed külmasüsteemid tulevad toime kõikide külmutamise ja ladustamise probleemidega ja leiavad kasutust väga erinevates kohtades, alates toitlustusettevõtetest ja üksikutest kauplustest kuni suurte kaubanduskettideni välja. Jahutustehnikalt nõutakse loomulikult töökindlust ja tehnilist vastavust konkreetsele olukorrale.

Read more...

Suurköögiseadmed

Tänapäeval ei ole võimalik kujutada ette infrastruktuuri, milles pole avalikke söögikohti. Baarid, restoranid, pizzeriad – see on kõik, mis tihedalt ümbritseb meid ja muudab meie elu mitmekülgsemaks ja rikkamaks. Kuid meie, kliendid, näeme vaid ühte avalike toitlustuskohtade külge – müügisaali. Tegelikult on olemas ka teine külg, mis pole vähem tähtis. Võib-olla iga baari ja restorani edukaks arenguks isegi tähtsam pool – köök.

Read more...

Kliimaseadmed

Tänapäeval on peaaegu kõikjal, kus inimene veedab oma aega – korterites, büroodes, kaubanduskeskustes, sõidukites jne – temperatuuriolude kontroll usaldatud kliimaseadmete hoolde. Juba ammu on kliimaseadmetel rohkem kui üks funktsioon: lisaks temperatuurire?iimi jälgimisele suudavad nad puhastada õhku kahjulikest ning ebasoovitavatest ainetest nagu tolm ja haigustekitavad bakterid.

Read more...